• Categories
  • Les llistes electorals de les Eleccions Municipals 2015

    24/04/2015

    Aquestes són les coalicions i partits que concorreran, a casa nostra, en els comicis municipals que es celebraran el 24 de maig. Els noms van per ordre d’importància segons la posició que ocupen.

     

    ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

    JORDI VILÀ I VILÀ
    JOSEP RAMON LLOBET I POAL
    GEORGINA LINARES I ALBERTÍ
    ALBERT POLO I MIRET
    NEUS PATÓN I MONAGO
    MIQUEL SELLARÈS I PERELLÓ
    MARTÍ VIÑALS I ROSELL
    ANNA SERRA I MANZANO
    XAVIER GORRO I GUERRERO
    GEMMA ARNAU I BATALLER
    JOSEP MARIA GIRONÈS I PRAT
    MARC BENGUEREL I SOLER
    ESTHER MESEGUER I BORDAS
    JOAN VERA I ESTEVE
    MARIA DEL PILAR ARBUNIÉS I POU
    JOAN REYNÉ I PALAHÍ
    ZOUHIR EL HAICHAR EL YAZNASNI
    BERTA SAGUÉ I GARRETA
    CRISTINA RIBERA I SOLER
    ROSA MARIA RIGAU I ANDREU
    CARLES BENGUEREL I SOLER

    Suplents

    ALBERT DUBÉ I SÀEZ
    MONTSE PASTOR I ROSELL
    JOSEP MARIA FARRÉS I RENAU
    JOSEP MARIA NUEDA I RUIZ
    MARIA CONCHILLO PALAHÍ
    JOSEP MIQUEL FERNÀNDEZ I CRIADO
    EMMA PORTAS I JUAN
    MANEL GORRO I DEL TORO
    FRANCESC XAVIER MARTÍ I MANSILLA
    SUSANA MAS ELLIS

    AVANCEM-MES, MOVIMENT D’ESQUERRES (AVANCEM-MES)

    PERE ALBÓ MARLÈS
    JÚLIA VENDRELL AMATE
    JOSEP ALBERTI CORTÉS
    ROBERT SANCHEZ
    MONTSERRAT PRATS DEVANT
    PEDRO MORENO JIMÉNEZ
    EVA SERRATS LUYTS
    FRANCISCO JAVIER MONTFORT ANGLÈS
    MARC MAYOR MÓNAGO
    MARIA SOUSA POZA
    ANTONIO GARCÍA ESPINAR
    FRANCESC XAVIER DE BLAS LORONZO
    ANNA BIGAS GARCIA
    JOSÉ MARTÍN VIVES ABRIL
    ROSER PLA GIRIBERT CASADEMUNT
    PATRICIA REDONDO LÓPEZ
    JORGE AGUADO NAVARRO
    MONTSERRAT ÁGUILA RAMÍREZ
    EDUARDO RAMÓN GARCÍA DE LA CERDA
    NÚRIA ASTOR ADRIÀ
    ANTONI JUANALS ROMAN

    Suplents

    JOSÉ MARÍA SÁNCHEZ NAVÍO
    SANDRA BLANCO RABASEDAS
    MARÍA ISABEL FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
    CARLOS ANTONIO SANZ NAVALÓN
    MARÍA BELÉN GIMÉNEZ-CORAL JIMÉNEZ
    JORDI GRAU ROCA

    CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-POBLE ACTIU (CUP-PA)

    MARIA ELENA DELGADO CAPARROS
    ANDREU FERRER FELEZ
    ANIOL NEGRE ALBERTI
    BEGOÑA SANCHEZ GARCIA-NIETO
    JUAN FERNANDEZ RIBAS
    ROSA MARIA SALGAS CASTAÑO
    MIRIAM MARTINEZ BENET
    ABDENBI HAMOUDAN
    ANDREU LEON MADRENAS
    PERE PUIG BARRAGAN
    MARIA ROSA PUJOL SOLER
    AINA VERA LORENZO
    PABLO VALLS CAÑELLAS
    LUIS MIGUEL GONZALEZ CISTERNAS
    XAVIER FERRER FELIU
    MANUELA MORENO DOMINGUEZ
    SANTIAGO GARCIA GRUARTMONER
    DAVID TAULER TRASSIERRA
    AGUSTIN SEGURA PERELLON
    RAMONA VILALTA VILALTA
    ANTONI PAU STRUBELL TRUETA (Independent)

    Suplents

    RICARDO RUBERT DIAZ
    FRANCISCA RODRIGUEZ MORENO
    ANGELA RUBIO GONZALEZ
    GUILLEM MOLINE GUELL
    JAVIER NAVARRO MARTINEZ

    TOTS PER SANT FELIU (TSF)

    CARLES MOTAS LÓPEZ
    JOSEP SABALLS BALMAÑA
    SÍLVIA ROMERO QUESADA
    JOSEFINA COSP IGLESIAS
    LAURA AIGUAVIVA CARRERAS
    DAVID (ULI) OLIVERAS SALA
    MANUEL ORTEGA REYES
    MARÍA DOLORES FERNÁNDEZ MARTÍNEZ
    LAURA BARRERA LÓPEZ
    OTÍLIA RIBERA CANALETA
    ROSÓ FELIU HEREU
    EVA CUMÍ BOU
    JUDIT SERRANO GARCIA
    XAVIER MARTORELL HORTA
    MANUEL MATÍAS MARTÍNEZ
    SÒNIA BARTUMEU TITOS
    ROSA YDALIA CRUZ MORENO
    ALEXANDRA DALMAU MORENO
    HIPÓLITO (POLI) BRAVO GUTIÉRREZ
    SEBASTIÁN MARTOS GAITAN
    CARLES XARGAY SAURI

    Suplents

    ANA REMEDIOS MARTIN CAÑADAS
    DOLORES IBÁNEZ RODRÍGUEZ
    MANUEL CÓRDOBA REINA
    MARGARIDA ALBERTÍ MARTIN
    TERESA MARIA GUERRERO TELLO
    MARIA FE LARRAGAY RAMOS
    ROMAN COROMINAS COMAS
    ESPERANZA GONZÁLEZ ÁLVARO
    JUAN SAGUÉ XARGAY
    PERE ARARÁ PLANELLAS

    CONVERGÈNCIA i UNIÓ (CiU)

    JOAN ALFONS ALBÓ ALBERTI
    DOLORES LIGERO RUIZ
    TOMÀS PLA PON
    M. MAGDALENA (MAGDA) LUPIÁÑEZ SOLER
    EMILI VILERT PIBERNAT
    FRANCISCO CARDENAS TOSCANO
    MARIA CARMEN QUERO CAMPASOL
    JOAQUIM CLARA ESTAÑOL
    MARIA ANGELES BRETONES BAENA
    MARC FRANQUESA REIXACH
    JOAN LLUÍS BRUSI MOLINAS
    MARIA MERCÈ SANTIAGO SEGURA
    SANTIAGO FARRÉ SOLER
    MONTSERRAT GÓMEZ PÉREZ
    ALFRED PINYOL I MAURESO
    LLUÍS VÁZQUEZ GIRONÈS
    MIREIA ESTRAGUÉS DE TENA
    JOSE MARIA MENESES GONZÁLEZ
    MIREIA PLAJA BORRELL
    ENCARNA MAS MASÓ
    VÍCTOR PASCUAL CASAS

    Suplents

    ANTONIO ARTACHO CORDÓN

    TOTS UNITS GANXONS (TUG)

    JOSE ANTONIO RODRIGUEZ LOPEZ
    AURELIO JESUS GARVIN GONZALEZ
    MONICA SANCHEZ MARTIN
    SANDRA VIRTUDES PEREZ SERRANO
    GISELA TENEDOR RUIZ
    JUAN MUÑOZ CUTILLAS
    LUCIA VICTORIA QUIROS ROJO
    SILVIA GONZALEZ BELTRAN
    LAURA CASADO GUISADO
    FRANSCISCO ORTELLS ABUYE
    JAVIER BELLOSO AMOR
    ANTONIO GONZALEZ EXPOSITO
    ANA MARIA LOPEZ ANTEQUERA
    ANDRES GARCIA GOMEZ
    VICTORIA ALEJANDRA SALANOVA WELTERS
    MARIA CARMEN VERDEJO GARCIA
    CHAKER FANKOUCH ZOHRI
    PIEDAD FERNANDEZ CRUZ
    CARMEN RODRIGUEZ CARBALLO
    JUAN MOYA LOPEZ
    JOSEFA GARCIA GARCIA

    GUÍXOLS DES DEL CARRER-ENTESA (GdC-E)

    JORDI LLOVERAS AVELLI
    JULIÀ CASTELLÓ JANÓ
    LAURA AGÜERA RIERA
    MARIA ANGELES COMAS CATARINEU
    SALVADOR SANCHEZ ARDID
    ANA GRANOLLERAS CASTELLO
    MARIA NIEVES MERLOS SORIANO
    MARIA TERESA DALMAU BENET
    MANUEL MUÑIZ CUSTARDOY
    PEDRO ORTEGA GONZALEZ
    ROSA MALLORQUÍ GRUART
    MARIA TERESA SABATE GRAU
    TREVOR GLENN SKINNER
    JUANA VALLS ANDREU
    MANUEL MARZO MARTINEZ
    MARIA LUISA SALES FORN
    MARIA CARMEN FRAILE DEULOFEU
    LAURA MARIN MUÑOZ
    MANUEL AGÜERA MUÑOZ
    JESÚS FERNANDEZ BORT
    PERE PUJOL PASSARIUS

    Suplents

    AMALIA CASTELLÓ JANO
    ANGEL JIMENEZ NAVARRO
    GUILLERMO CABELLO COSANO
    MARIA CARMEN CAPILLA BOLIVAR
    VIRGINIA CARRANZA RODA

    PARTIT POPULAR DE CATALUNYA / PARTIDO POPULAR DE CATALUÑA (PP)

    ABRAHAM ALBERTO RODRIGUEZ REQUENA
    MARIA PILAR QUESADA POLO
    ELENA CUENCA TORRES
    IBAN PARRA SEVILLA
    ESTER HERRERA GUTIERREZ
    LORENZO LOPEZ HERRERA
    EMILIO JOSE GONZALEZ CAMPOY
    ROSARIO CALDERON KUCENA
    JUAN JOSE RAMOS MARTIN
    RAMIRO GONZALEZ GONZALEZ
    JULIO SANCHO LLOPES
    RAFAEL DAVID LEON GIMENEZ
    INGRID GISELA BERNAL ARANGUREN
    MARIA CARMEN RODRIGUEZ REQUENA
    ROBERTO CAMACHO CALVO
    ISABEL CHUECOS GUILLEN
    CELIA SANCHEZ RUIZ
    ANTONIO RODRIGUEZ REQUENA
    MANUEL REQUENA RODERO
    MARIA DEL CARMEN REQUENA RODERO
    RICARDO TORREGROSA BENITO

    Partit dels Socialistes de Catalunya- Candidatura de Progrés (PSC)

    JOSEP MELCIOR MUÑOZ AYATS
    SALVADOR CALABUIG SERRA
    LAURA SERRANO GALVEZ
    RAÜL JIMENEZ AICART (Independent)
    MARIA CARMEN HIDALGO GALVEZ
    ARCADIO MORENO MONTES
    ALFONSO MARTINEZ DOMENECH
    MÓNICA SANTIAGO GARCÍA
    ADRIÀ MASBERNAT MARTINEZ (Independent)
    CARMEN* FELIP SISO (Independent)
    TARIQ SELLAME HAFSI
    ENCARNA CAPARROS GUEVARA
    ARTURO VERA RUIZ
    ANTONI ESCOBAR VALLE
    SILVIA GALVEZ ESCOBAR
    FERNANDO JAVIER IZE FALKE
    JOAQUIN VIÑAS CAÑADAS
    MONTSERRAT AYATS SOCORRO
    MONTSERRAT ILLA VILÀ
    ESTHER MARTINEZ MORENO
    FRANCESC BAÑERAS CARRERAS

    Suplents

    FRANCISCO GALVEZ PEREZ
    CARMEN DAUSÀ RONDÓS
    SANTIAGO GUTIERREZ FUENTES


    Últimes Notícies

    (c) A.C.O.G., 2018. - NIF G55273130 Tribuna Ganxona, diari digital de Sant Feliu de Guíxols - Versió 2.0

    Aquest lloc web utilitza cookies per tal que tinguis la millor experiència d'usuari. Si segueixes navegant estàs donant el teu consentiment per a l' acceptació de les esmentades cookies i l' acceptació de la nostra política de cookies, clica l'enllaç par a més informació.plugin cookies

    ACEPTAR
    Aviso de cookies